9 osobowa ekipa naszego klubu wzięła udział w Mistrzostwach Polski LZS w biegach przełajowych w Żerkowie. Nasi zawodnicy spisali się doskonale, zajmując w klasyfikacji drużynowej V miejsce w kraju.

Wśród młodziczek na starcie stanęły 3 nasze zawodniczki: Łucja Wiktorowicz, Dagmara Olczak i Daria Leśniewska. Wszystkie dziewczęta wypadły wyśmienicie. Łucja zajęła III miejsce, Dagmara IV, a Daria V miejsce w Polsce.

Wśród młodzików mieliśmy 1 naszego zawodnika. Był nim Bartek Świątek, który ukończył rywalizację na doskonałym VI miejscu w kraju.

Również występ naszego jedynaka wśród juniorów młodszych – Stanisława Wilka należy uznać za bardzo dobry. Zajął on w swoim biegu XII miejsce w Polsce.

W rywalizacji juniorów mieliśmy 4 naszych zawodników. Klasą dla wszystkich był Sławek Kuc, który pewnie zdobył tytuł mistrza Polski. Pozostali nasi zawodnicy także wypadli bardzo dobrze. Mikołaj Wilk ukończył bieg na 11 miejscu, Mateusz Celak był 13, a Szymon Witorowicz zajął 14 miejsce.