22 marca w Końskich rozegrane zostały Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegach przełajowych, objęte punktacją współzawodnictwa dzieci i młodzieży Polskiej Federacji Sportu. Do rywalizacji przystąpili biegacze z woj. świętokrzyskiego i łódzkiego, a wśród nich zawodnicy naszego klubu.

Zawodnicy naszego klubu spisali się bardzo dobrze. Zdobyliśmy 11 pkt, co dało naszemu klubowi III miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Na dystansie 2 km po złoto sięgnął Bartek Świątek, na 13 miejscu bieg ukończył Łukasz Wilk.

W rywalizacji dziewcząt na dystansie 1,5 km brązowy medal zdobyła Dagmara Olczak, a tuż za podium uplasowała się Daria Leśniewska. Na miejscu 18 ukończyła rywalizację Faustyna Kędziora, a na 19 miejscu Paulina Tarnawska.

W biegu na 2,5 km młodziczek srebro zdobyła Łucja Wiktorowicz, IX była Anita Jędrasik, a XIV Beata Ciesielska.