Łódzki AZS był obiektem, który gościł najlepszych lekkoatletów w kategorii młodzików woj. łódzkiego. W zawodach doskonale spisali się zawodnicy naszego klubu, zdobywając 10 medali.
W biegu na 100m wystąpiło 6 zawodniczek Pegaza ( Beata Krzysztofik, Klaudia Pabijanek, Dominika Róg, Kinga Smak, Iza Ksyta, Natalia Jędrasik), wszystkie wypadły bardzo dobrze, ustanawiając nowe rekordy życiowe. Kinga z czasem – 13,37, Iza – 13,49, Natalia – 13,63 dostały się do finału.

W biegu finałowym na 3 stopniu podium stanęła Kinga Smak, na 7 sklasyfikowana została Iza Ksyta, natomiast Natalia zrezygnowała ze strtu w finale, oszczędzając siły na dalszą część rywalizacji, zajmując tym sposobem miejsce 8
Również sprint w wykonaniu chłopców przyniósł nam brązowy medal. Zdobył go Szymon Woźniak, przebiegając 100m w czasie 11,79. W finale wystąpił też inny zawodnik Pegaza – Bartek Malec, zajmując miejsce 7 i czasem 12,12 ustanawiając nowy rekord życiowy. W eliminacjach wystąpili także: Mateusz Milczarek, Jakub Pacholski i Czarek Mikołajczyk.
Dystans 300m dziewcząt przyniósł kolejny świetny występ zawodniczek naszego klubu. Wystąpiły na tym dystansie 3 zawodniczki Pegaza ( Beata Krzysztofik, Iza Ksyta i Natalia Jędrasik ), wszystkie ustanowiły nowe życiówki, a Natalia, z czasem 44,71 zdobyła brązowy medal, Iza – 44,74 ukończyła rywalizację na miejscu 4.
W samych superlatywach możemy ocenić także występ chłopców ( Mateusz Milczarek, Albert Sobala, Bartek Malec, Szymon Woźniak ) na tym dystansie. Szczególnie na wyróżnienie zasługują Szymon – 38,12 ( brązowy medal i rekord życiowy ) i Bartek – 38,38 ( 4 miejsce i rekord życiowy).
Kolejny dystans 600m przyniósł nam kolejne medale. Srebrną medalistką mistrzostw woj. została Dagmara Olczak – 1,45,86, a po brąz sięgnęła Karolina Rzeźnik – 1,49,38. Na miejscu 7 rywalizację ukończyła Faustyna Kędziora – 1,55,32.Wszystkie wyniki dziewcząt to ich nowe rekordy życiowe.
Dystans 1000m przyniósł nam 2 złote medale. Wśród dziewcząt bezdyskusyjne zwycięstwo odniosła Łucja Wiktorowicz – 3.12,23, na miejscu 8 sklasyfikowana została Anita Jędrasik – 3,35,57.
Natomiast wśród chłopców złoto zdobył, po niezwykle zaciętym finiszu zdobył Bartek Świątek – 2,50,66.
W konkursach skoku wzwyż i w dal wystąpiła Emilia Chmal, zajmując w skoku wzwyż 7 miejsce. Szósty w skoku wzwyż był Bartek Światek.
W konkursie pchnięcia kulą dobry występ zaliczyła Natalia Kszczot – 10,05 ( V miejsce ) i Czarek Mikołajczyk 9,40 ( VII miejsce ).
Mistrzostwa woj. kończyła rywalizacja w biegach sztafetowych 4 X 100m dziewcząt i chłopców. Obie nasze sztafety stanęły na podium. Dziewczęta, biegnąc w składzie: Iza Ksyta, Natalia Jędrasik, Dagmara Olczak i Kinga Smak zdobyły srebro ( 53,39), chłopcy ( Mateusz Milczarek , Szymon Woźniak, Bartek Malec, Jakub Pacholski ), mimo niezbyt perfekcyjnych zmian stanęli na 3 stopniu podium.